misyon1

BİZ KİMİZ ?

 

2014 Yılından beri elektronik dönüşüm ve yazılım çözümleri üreten Asay Danışmanlık, sahip olduğu şirket kültürü ve bağlı olduğu değerlerle ilgili sektörlere danışmanlık hizmeti vermektedir.Alanında yetkin personeli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle sektörde hızla yükselmekte, zirve hedefiyle emin adımlarla ilerlemektedir.

 

Asay Danışmanlık tecrübesini ve güçlü iş partnerleriyle olan iş birliğini hizmet verdiği müşterilerine ileterek, yazılım ve ticaret sektörünün değerlerine katkı sağlamaktadır. Devamlı gelişen teknolojik altyapısı ve yaptığı yeni yatırımlarla daha fazla istihdam ve artı değer yaratmaktadır. Sektörel alandaki başarıda kendisine müşteri ve memnuniyet odaklı yönetim anlayışını şiar edinerek hedeflerine emin adımlarla ilerlemektedir.

Asay Danışmanlık, ülkemizde yer alan Türk ticaret şirketlerine elektronik dönüşüm konusunda danışmanlık sağlayarak, iş verimliliği ve kanuna uygunluk konularında destek vermektedir. E-fatura, e-defter gibi birçok yazılım çözümü ile şirketlerin elektronik dönüşümünü başarıyla gerçekleştirmesi hususunda büyük rol oynamaktadır.

 

Ticaret şirketleri için sunulan tüm yazılımlar bu dönüşümü başarıyla tamamlamaya yöneliktir. Bu anlamda hem sektöre sağladığı katkı hem de ulusal elektronik dönüşümün önemli bir parçası olmaktan dolayı haklı bir gurur taşımaktadır.

 

Tüm bu başarılı iş hayatının odağına etik değerleri ve müşteri odaklı yönetim anlayışını yerleştiren Asay Danışmanlık, ekonominin lokomotifi olan ticaret sektörüne teknolojik çözümler sunmaya devam etmektedir. Teknolojik yenilikleri takip ederek ve bunları hizmet verdiği sektörlere başarılı çözümler sunarak gelişmeye devam etmektedir.